Novinky |Kapela|Koncerty|Texty|Historie|Napsali o nás|Fotky|Nahrávky|Hitparáda|Kniha návštěv|Kontakt|Odkazy

13.9.2007

Klip k písni How-no na youtube.

6.9.2007

POZOR,POZOR !! NOVÉ CD "KONÍK" VYCHÁZÍ 18.ZÁŘÍ !!!

20.8.2007

22.5.2007

Klub Bílá Vrána, kde hrajeme 30.5., je v ulici Šárecké údolí 1, Praha 6; z metra Dejvická autobusem 107, 147, 160, 116, 350 nebo 355 do zastávky "V Podbabě". Nebo 107 či 147 do zastávky "Na Břetislavce".

20.4.2007

22.3.2007

Jelikož nám v říjnu 2007 odjíždí bubeník Vítek studovat Lesnickou akademii do daleké Germánie, vyhlašujeme KONKURZ na nového BUBENÍKA (možno jako dočasný zaskok i natrvalo). Zájemci či zájemkyně, pište na PajaJunek@seznam.cz.

26.3.2007

8.1.2007

Článek o CD Zlí vlci chlupatý na serveru Musiczone

15. 9. 2006...
Malá bílá vrána zahájila koncertní sezónu na vydařeném festiválku "Fest Rockle" v pražské Kopanině. Support jí mimo jiné dělala Hakka Mugguies či Původní Bureš,ale především kultovní sesterská kaplea Káťa und škubánek (Kuš), která celý festival zahajovala a nasadila tak uměleckou laťku velmi vysoko. Tu nakonec všichni překonali a historie se už nebude ptát, zda ji přeskočili, zda podlezli. Příjemným překvapením pak byla málo známa kapela "Hlavně nenápadně". MBV nyní řeší (prozměnu) personální obsazení souboru, ale všichni pevně věří, že problém se podaří rychle vyřešit a vy se dozvíte termíny a místa dalších plánovaných koncertů. A malý drb na závěr: cosi se šušká, že by MBV měla v zimě natáčet další, druhé, řadové album...

30. 6. 2006...
Malá bílá vrána se rozloučila se sezónou v rozpáleném Guru. Přejeme vám hezké prázdniny a na podzim na shledanou na koncertech...

10. 5 . 2006...
Na stránkách jsou po dlouhé době opět nějaké ty aktualizace... Hlavně jsou přidány nové koncerty! 18. dubna proběhla veřejná pražská premiéra nového bubeníka Vítka Vebra s Vránou. Koncert byl (jako vždy) velmi vydařený a kdo tam nebyl, udělal chybu. Nicméně nezoufejte, už 21. května můžete vidět Vránu naživo v Praze na festivalu na Letné. I s Vítkem. Užívejte krásného jarního počasí a milujte se a množte se...

28. 2. 2006...
Oproti všeobecnému očekávání se premiéra Vítka na postu bubeníka vydařila, takže snad jen HURÁ, HURÁ, HURÁ! (očekavaný neúspěch nepramenil z Vitkových schopností, nýbrž z toho, že společně měli všichni jen pár zkoušek:-)

21. 2. 2006...
Tak tu máme únor a v Malé bílé vráně se zase dějou věci! Tak hezky odzačátku: byl zrušen koncert na Klamovce, protože se koncertů sešlo mnoho a v MBV jsou i třicátníci a už to fyzicky nešlo zvládnout. Proč právě Klamovka? Možná už jste slyšeli, že se tam přestalo nalévat a zakázalo se kouřit a klub tak celkově upadá, že se to ukázalo jako jediné řešení. Můžete namítnout, že ani pow-wow ani mimopražský masopust nejsou dostupné pro každého smrtelníka. Proto máme pro vás další novinu. Je to zopakování veleúspešného křtu cd V Rock café a opět se skvělou Hakka Muggies! (cd se znova křtít nebude:) A poslední a možná nejzásadnější novinou je personální výměna v MBV. Po vzájemné dohodě odešla Máša a na post bubeníka nastoupil známý terorista Abu-Musá Zarkáví, který se v naší malé zemi skrývá pod pseudonymem Vítek. Můžete ho znát z folkrockového Hromosvodu. Tak to by stačilo, zase příště a na koncertech ahoj!

:: 15. 1. 2006...
Ani v novém roce MBV nezahálí a má pro vás připraveny další koncerty. První dva jsou již v únoru a více o nich se dočtete v sekci "koncerty".

:: 12. 12. 2005 Křest cd Zlí vlci chlupatí?...PEKLO!
První album MBV Zlí vlci chlupatí je regulerně pokřtěno!!! Křest se konal v pražském Rock café za účasti kapely Hakka Muggies a velmi početného stáda fanoušků. Bližší info a fotky se budeme snažit umístit co nejdříve" níže malá (červená) ochutnávka...

Jelikož se do konce roku na žádné společné akci asi už nepotkáme, dovoluji si všem příznivcům MBV popřát příjemný a pohodový Slunovrat a úspešné vykročení do roku 2006!!! (no dobře, tak třeba i veselé Vánoce, jestli vám to udělá radost milí křesťani! "o) )

G.

:: 8. 10. 2005 ...
Tak máme za sebou první koncert této sezóny... Byl to také první koncert v nové sestavé a oproti všem očekáváním se vskutku vydařil, což potvrdil i následný večírek. I vy se můžete přesvědčit zde. Takže nezbývá se než těšit do Rock café na křest nového alba "Zlý vlci chlupatý"! (více info v sekci koncerty)

:: 5. 9. 2005 ...
Do MBV nedávno přišel démon v ženských sukních, který nahradí opotřebovaného Wasyla za soupravou bubnů a samozřejmě doplní i vokální kvality MBV a to velmi nezaměnitelným způsobem. Bližší informace, foto a rozhovor uvedeme v dalším čísle. Howgn

:: 5. 8. 2005 ...
A je to tady! Přinášíme vám exkluzivní ukázku z nově připravovaného alba "Zlí vlci chlupatý". Jedná se o první singl a skladba se jmenuje šibenice. Ke stažení ve formátu mp3 zde.

:: 8. 6. 2005 ...
Jelikož náš milovaný strýc Wasył pomalu chátrá a odchází na odpočinek, HLEDÁME NOVÉHO BUBENÍKA ochotného hrát na netradiční etno-soupravu. Zájemci pište, či volejte: pajajunek@seznam.cz, 607 20 16 67.

:: 19. 2. 2005 ...
V současných dnech se nalézáme v útrobách věhlasného pražského hudebního studia, kde za zvuku bubnů a píšťal zaznamenáváme naše nevšední skladby pro příští generace. V jednání je spolupráce s prestižním hudebním vydavatelstvím. Předpokládaná doba vydání je pozdní jaro 2005. Těšte se!

:: 15. 2. 2005 ...
Přibyly dva nové koncerty a můžete oko své potěšit rozšířenou a doplněnou historií kapely.

:: 11. 1. 2005 ...
Objevil jsem na netu další text věnující se MBV, takříkajíc trochu zevnitř. Počtěte si.

:: 8. 1. 2005 ...
Ve čtvrtek 13. ledna 2005 vystoupíme v KD Opatov na Pan-ska festu pořádaném panem Graazlem, spolu s kapelami Hromosvod, Uširváč a Klářino odpoledne. Během našeho festivalového setu zazní tři zbrusu nové písně, jejichž premiéru si rozhodně nemůžete nechat ujít. Některé nové písně naleznete v textech.

V naší nové hitparádě můžete hlasovat pro nejoblíbenější písničku, kterou vám následně zvizualizujeme do podoby videoklipu.

:: 11. 9. 2004 ...
Konečně jsme zveřejnili první část našich textů. Zatím sedm kousků si můžete přečíst zde.

:: 9. 9. 2004 ...
Krom chystaného koncertu se chystá slavná veselka, neb Olda a Verča vstoupí do posvátného svazku manželského dne 18. září.
A ještě jsme vyměnili zkušebnu, jen tak naokraj.

:: 16. 8. 2004 ...
Koncert na Klamovce se povedl, CD bylo pokřtěno a návštěvnost byla skvělá. Tudíž děkujeme.

:: 27. 4. 2004 ...
Na následující víkend plánujeme mohutnou kapelovou oslavu čarodějnic spojenou s následným sobotním soustředěním. Ladíme formu do čajovny Na Dně (5. května), tak se přijďte podívat. 

:: 28. 3. 2004 ...
Malá bílá vrána pokračuje v nahrávání dema ve studiu Daniela šmejkala. Dobrodruh Vasil byl během jedné z těchto session zraněn, ale zkušený zálesák Pája ho na místě zručně ošetřil. 

:: 22. 3. 2004 ...
Spustili jsme novou verzi stránek, snad se bude líbit. Lepší grafika a plnohodnotný obsah na sebe nenechá dlouho čekat.